środa, 7 listopada 2012

Nowe recenzje Atlantydy


Niemal rok po premierze, Zagłada Atlantydy doczekała się dwóch recenzji (i to bardzo pochlebnych!) praktycznie w tym samym czasie: jednej na BoardTimes, drugiej na Gamesfanatic. Czy coś jest na rzeczy? Może, może...

6 komentarzy:

 1. Szkoda tylko, że jakoś ludziska nie poznali się na tej wspaniałej grze. Główne zarzuty to sztuczne przeciąganie gry (przy 7-8 turach). Może autor powinien się zastanowić nad alternatywnym rozwiązaniem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że czas oczekiwania (prawie 5 lat), brak żywszej promocji i przede wszystkim brak obcojęzycznej wersji sprawiły, że ZA miała ograniczonego odbiorcę. W każdym razie pracujemy nad tym, aby gra przeżyła swoją drugą młodość. Kwestia podniesiona przez Anonima będzie poruszona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy to znaczy, że wyjdzie errata do instrukcji, a może druga edycja? Gra jest ciekawa i ładna, więc na pewno zasługuje na promocję i wypust poza granicami kraju. Czy autor może uchylić rąbka tajemnicy odnośnie tego "odmłodzenia" ZA?

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, na razie nie mogę uchylić nawet rąbka tajemnicy - natomiast, kiedy będę mógł, zrobię to niezwłocznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przez tą tajemniczą tajemniczość Autora coraz bardziej mnie intryguje przyszłość ZA. To chociaż może informacja kiedy w przybliżeniu coś się dowiemy? :)

  OdpowiedzUsuń